Get Adobe Flash player

Сертифікат про походження товару (Certificate of Origin) - документ, що засвідчує країну походження товару та виданий Торгово-Промисловою Палатою країни - експортера, або іншим органом, уповноваженим відповідно до національного законодавства.

Сертифікат походження за формою А прийнятий в рамках системи GSP (Generalized System of Preferences) поруч держав для ідентифікації видів товару (при експорті в зазначені країни оформляється Сертифікат форма А): Австрія, Іспанія, Словаччина, Австралія, Канада, США, Бельгія, Люксембург, Туреччина, Болгарія, Нідерланди, Фінляндія, Угорщина, Нова Зеландія, Франція, Німеччина, Норвегія, Чехія, Греція, Об'єднане, Швеція, Данія, Королівство, Югославія, Ірландія ¸ Португалія, Італія, Польща.

Angola Loading Certificate: при відправленні вантажу в Анголу, необхідно оформити цей сертифікат відразу ж після оформлення коносамента. Сертифікат носить зведені дані по відправці, зокрема: компанії імпортера, компанії-відправника, найменування вантажу, судна, портів відправлення і призначення. Сертифікат видається на бланку Національної Ради вантажовідправників Анголи і прикладається в обов'язковому порядку до кожного вантажного коносаменту.

Плата за видання такого сертифіката стягується за бланк, плюс за кожен окремий контейнер, заявлений в коносаменті. У разі перевезення судновими партіями, плата за сертифікат справляється з урахуванням заявленого в коносаменті ваги вантажу.